O budynku

Bielany Business Point to wysokiej klasy obiekt biurowy, spełniający wymogi kategorii A według Modern Office Standards Polska.
Bielany Business Point oferuje moduły biurowe od 50 m2 do 2 500 m2.

Budynek o ponadczasowej, eleganckiej architekturze stanowi nowoczesną przestrzeń dla biznesu, gwarantującą Najemcom najwyższy komfort i prestiż. Bardzo dobra lokalizacja zapewnia łatwe i szybkie połączenie z centrum Wrocławia, a także z innymi miastami Polski i Europy. 

Wysoki standard wykończenia i wyposażenia biurowca, proekologiczne rozwiązania oraz pobliskie parki handlowe, obiekty sportowo-rekreacyjne i sąsiedztwo Zamku Topacz sprawiają, że budynek stanowi idealne miejsce pracy i nową wizytówkę Wrocławia. 

Do dyspozycji Najemców dostępne jest 12 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej wykończonej w standardzie „pod klucz”. W pięciokondygnacyjnym budynku mieszczą się moduły biurowe od 50 m2 do 2 500 m2. W celu zapewnienia użytkownikom najwyższego komfortu zaplanowano szereg udogodnień. Szybkość poruszania się na terenie obiektu gwarantują przestronne i cichobieżne windy. Biurowiec dysponuje parkingiem z 272 miejscami postojowymi, z czego 141 umieszczono w garażu podziemnym. Osoby przebywające w budynku mają też do dyspozycji Wi-Fi oraz bankomat. W dbałości o odpowiednią ekspozycję firm Najemców, na dachu obiektu przewidziano powierzchnie reklamowe. 

Przeszklone atrium imponuje przestronnością i zachwyca światłem, podkreślając prestiżowy charakter inwestycji. Pomyślane zarówno jako przestrzeń biznesowa, jak i strefa relaksu, mieści restaurację, kawiarnię i kiosk.

Dogodna lokalizacja przy
trasach wyjazdowych z miasta
Największy obiekt
w tym standardzie w okolicy
Dobry dojazd do Centrum
Miejsca reklamowe
na dachu budynku
Szeroki wybór
dostępnych powierzchni:
od 130 m2 do 2 500 m2
Windy cichobieżne
Restauracja, kawiarnia,
kiosk, ogólnodostępne Wi-Fi i bankomat
Parking na 273 miejsca postojowe
Standard

Pięć kondygnacji inwestycji Bielany Business Point to aż 12 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej.

Odpowiednio zaprojektowana elewacja i system wentylacji/klimatyzacji przekładają się na dużą elastyczność w zagospodarowaniu wynajmowanych powierzchni. Na każdej kondygnacji Najemcy mają możliwość zaaranżowania jednostek biurowych odpowiednio do własnych potrzeb: od 50 m2 po całokondygnacyjne biura o powierzchni 2 500 m2

Pomieszczenia do pracy biurowej mają wysokość 3 metrów. Inwestor zadbał w nich o kompletne wykończenie „pod klucz”, obejmujące m.in. system podłogi podniesionej wykończonej wykładziną, podwieszane sufity oraz pełne oświetlenie. Powierzchnia rozplanowana jest w standardzie jednego stanowiska na 10m2

Do każdego lokalu przynależą pomieszczenia sanitarne z pełnym wyposażeniem i białym montażem, a także aneksy kuchenne. W biurach rozprowadzono infrastrukturę teletechniczną oraz klimatyzację gwarantującą użytkownikom najwyższy komfort. Uchylne okna zapewniają pracownikom dostęp do świeżego powietrza. 

Bezpieczeństwo w obiekcie zapewniają: system kontroli dostępu oraz automatyki pożarowej, telewizja dozorowa, a także całodobowa recepcja. Dodatkowo, pomieszczenia na parterze zostały wyposażone w system sygnalizacji włamania i napadu. Zużycie mediów dla każdego Najemcy określa indywidualne opomiarowanie.

 • ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ:
  DOSKONAŁE PARAMETRY
  I DŁUGOFALOWE OSZCZĘDNOŚCI

 • INDYWIDUALNE
  OPOMIAROWANIE MEDIÓW
  DLA KAŻDEGO NAJEMCY

 • BIURA W STANDARDZIE
  „POD KLUCZ”

 • Nowoczesna wentylacja
  i klimatyzacja

 • KOMPLETNA INFRASTRUKTURA
  TELETECHNICZNA

 • PODWÓJNE ZASILANIE OBIEKTU

 • PEŁNA KONTROLA DOSTĘPU
  I CAŁKOWITY MONITORING
  OBIEKTU

Technologia

Bielany Business Point zarządzany jest poprzez system BMS, co umożliwia kompleksowy nadzór nad wszystkimi instalacjami w obiekcie oraz kontrolę kosztów eksploatacji.

Zastosowano także nowoczesną wentylację nawiewno-wywiewną oraz klimatyzację z systemem VRF, z możliwością indywidualnego sterowania. Dodatkowy atut stanowi zasilanie rezerwowe z agregatu prądotwórczego. 

Obiekt spełnia wymogi budownictwa niskoenergetycznego. Zastosowano m.in. ponadstandardowe parametry ścian i okien (odpowiednio U=0,2 W/(m2K) oraz U=0,9 W/(m2K)).

Szukasz idealnego biura
dla swojego biznesu?


Pobierz prezentację